Pánska móda

ACCORD sa špecializuje na výrobu a distribúciu pánskej konfekcie, od oblekov, sák a plášťov, až po nohavice. Firemnú klientelu tvoria veľkoodberatelia, ale aj maloodberatelia z celého sveta. Svoje obchodné aktivity realizujeme cez svoju obchodnú skupinu, ktorú tvorí tím profesionálov pripravených pomôcť našim zákazníkom nielen so spracovaním ich výrobných požiadaviek, ale i s tvorbou modelov a predajných kolekcií.

Filip Tuma
manžetové gombíky

Spolupráca

Spolupracujeme s partnermi z krajín ako Anglicko, Nemecko, Taliansko, Fínsko či Rusko.

Pri svojom vzniku sme sa zameriavali predovšetkým na americký a kanadský trh. V priebehu krátkeho času firma získala skvelú reputáciu a bohaté skúsenosti, vďaka ktorým dnes spolupracujeme s partnermi z krajín ako Anglicko, Nemecko, Taliansko, Fínsko či Rusko. S našimi produktami sa v súčasnosti môžete stretnúť aj v značkových predajniach na Slovensku, v Maďarsku a Čechách. Svoje výrobky predávame aj pod vlastnými značkami so zameraním na rôzne účely použitia.

Vlastné značky

  • Matteo Bernetti
  • GoodSon
  • Profistyle

Matteo Bernetti ponúka šitie elegantnej pánskej módy presne na mieru. Svojou precíznou prácou zaujme a osloví každého, kto hľadá obleky, saká, nohavice alebo kabáty talianskej kvality.

Otvoriť Matteo Bernetti

Accord - Pavol Hamel v obleku Matteo Bermetti

Značka GoodSon ponúka cenovo dostupnú a elegantnú módu pre mladých. Vznikla z lásky k móde, hudbe a výtvarnému umeniu. Pod touto značkou ponúkame slim fit obleky, saká nohavice aj tričká. 

Otvoriť GoodSon

Good Son

Profistyle je značka zameraná na výrobu a predaj profesného oblečenia. Výrobky z odolného materiálu zaručujú profesionálny vzhľad, komfort a možnosť odlíšiť sa od konkurencie kreatívnymi detailmi.

Otvoriť Profistyle

Profistyle

Odberatelia

Pierre Cardin, Perry Ellis, Daniel Hechter a Kenzo

Kladieme hlavný dôraz na dokonalosť, aj preto si nás pre realizáciu svojich kolekcií vybrali prestížne značky ako Pierre Cardin, Perry Ellis (export do Ameriky), Daniel Hechter a Kenzo (export do Francúzska) alebo Otto Berg (export do Ruska).

Na Slovensku a v Čechách pracuje naša firma pre značky ako Blažek alebo Pietro Filipi. Naše služby využívajú aj známi dizajnéri: Bent Angelo Jensen (Nemecko) a William Hunt (Anglicko).

striháreň
Naše obleky sú vyrábané na komplexne vybavených linkách

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíš, klikni na tlačítko "akceptovať".