Výrobný program firmy ACCORD, ktorý zaručuje najvyššiu kvalitu

Či už potrebujete vyrobiť model, celú konfekciu alebo len uľahčiť vlastnej výrobnej linke, sme pripravení vyhovieť náročným požiadavkám klienta. S využitím nášho know-how vyrábame kvalitné obleky, ktoré môžete s hrdosťou predávať pod vlastnou značkou. Disponujeme špičkovým vybavením s výrobnou kapacitou 250 oblekov denne, dodržiavame dohodnuté termíny a zabezpečujeme prepravu aj pred samotným skompletizovaním zákazky.

  • Modeláreň
  • Striháreň
  • Saková dielňa
  • Nohavicová dielňa
  • Žehliareň

Na tomto pracovisku dostáva požiadavka zákazníka svoju reálnu podobu. S využitím kresliacich programov je pripravené konštrukčné – strihové riešenie požadovaného modelu. Po konštrukčnom spracovaní sú jednotlivé diely uložené do polohy s dôrazom na efektívne využitie materiálu. Takto pripravené polohy sú prenesené na rezacie automaty na striháreň.

modeláreň

Na strihárni dostáva kus materiálu tvar jednotlivých dielov potrebných pre zhotovenie výrobou. Každý diel je starostlivo kontrolovaný a pripravovaný do šijacej dielne. Využívajú sa tu moderné technické zariadenia ako rezacie automaty a fixačné lisy kontinuálne s manuálnou zručnosťou zamestnancov, ktorí šikovne pracujú s nožnicami a ručnými rezačkami (napríklad pri napasovaní károvaných a prúžkovaných materiálov).

striháreň

Saková dielňa spracováva diely pripravené na strihárni. Rôzne druhy a strihové riešenia s využitím moderných technických zariadení, technológií v kombinácii s ručným tvarovaním pre dokonalú ľahkosť a nadýchanosť výrobku.

saková dieľňa

Neodmysliteľnou súčasťou každého pána sú nohavice. Práve tento druh výrobku spracovávame na nohavicovej dielni. Takisto aj tu využívame moderné technické zariadenia a manuálnu zručnosť našich zamestnancov pri spracovávaní rôznych druhov nohavíc či už spoločenských, oblekových, voľnočasových alebo pumpiek. Každý druh je špecifický svojimi zvláštnosťami a doplnkami (vrecká, lampasy, výpustky, nadševky…), ktoré precízne podľa požiadaviek zákazníka zapracujeme do každého výrobku.

nohavicová dieľňa

Posledným krokom nášmu výrobku „vdýchneme dušu“. Zúročíme ručné tvarovanie výrobku počas celého procesu. Na tvarovkách lisov zafixujeme požadované tvary pre dokonalý pocit a vzhľad výrobku. Rovnako aj tu je potrebná manuálna zručnosť ľudí, ktorí starostlivo dohliadajú na každý detail a odstránia prípadné technické nedostatky (zálisky, otlačenia). Po vyžehlení výrobok​ prechádza výstupnou technickou kontrolou a putuje do skladu, odkiaľ je expedovaný k zákazníkovi.

žehliareň

Skúsenosti z výroby a obchodu

Spoločnosť Accord sídli v Trenčíne a naše tvorivé „učňovské“ obdobie bolo previazané s Odevnými závodmi (neskôr Ozeta), kde naši zamestnanci pracovali na riadiacich a výrobných pozíciách. Získané skúsenosti z výroby a obchodu plne realizujú na výrobných dielňach v Accorde. Výrobu sme začínali s nemeckou lepivou technológiou, ale postupne prechádzame stále viac a viac na aplikáciu talianskej ručne tvarovanej technológie a tvorivé „vyhranie“ sa s prispôsobovaním línie obleku priamo postave zákazníka.

saková dieľňa
Disponujeme špičkovým technickým vybavením

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíš, klikni na tlačítko "akceptovať".